Osiedle Foresta w pełni sprzedane

Dekpol Deweloper sprzedał wszystkie mieszkania na Osiedlu Foresta, zlokalizowanym na gdańskiej Morenie. W ramach inwestycji powstało łącznie 157 mieszkań w pięciu kameralnych budynkach. Projekt wyróżniają zielone tarasy na dachach o powierzchni liczącej nawet ponad 60 m2.

Dekpol Deweloper sprzedał ostatnie mieszkanie w ramach wybudowanego Osiedla Foresta. Inwestycja została zrealizowana w Gdańsku przy ulicy Myśliwskiej, w dzielnicy Piecki-Migowo, popularnie zwanej Moreną.

Osiedle Foresta składa się z pięciu kameralnych budynków o nowoczesnej, minimalistycznej architekturze i kaskadowej zabudowie. W ramach osiedla powstało 157 komfortowych lokali 2-, 3- i 4-pokojowych o powierzchniach od 38 do 157 m2. Wyposażone zostały w inteligentny system sterowania eHome Control pozwalający na zdalne obsługiwanie ogrzewania i oświetlenia za pomocą smartfona lub tabletu. Mieszkania na parterze posiadają ogrodzone ogródki, a lokale na wyższych piętrach słoneczne, przestronne balkony. Charakterystycznym elementem architektonicznym osiedla są zielone tarasy na dachach o powierzchni nawet ponad 60 m2.

W jednym z pięciu budynków wszystkie mieszkania zostały wykończone pod klucz

W pozostałych czterech budynkach właściciele mogli skorzystać z oferty jednego z trzech dostępnych pakietów wykończenia mieszkań. „Gotowe do zamieszkania mieszkania cieszyły się ogromnym zainteresowaniem klientów. Zakup zaaranżowanego przez architektów oraz w pełni wykończonego lokalu okazał się rozwiązaniem korzystnym zarówno pod względem oszczędności czasu ale również niższych kosztów. Coraz więcej osób wybiera taką opcję zakupu mieszkania. Realizację pod klucz oferujemy także w innych naszych inwestycjach” – powiedział Sebastian Barandziak, Prezes Dekpol Deweloper.

W obecnej ofercie Dekpol Deweloper na terenie Gdańska znajdują się m.in. mieszkania powstające w ramach inwestycji: Pastelowe, Lazur Park, Villa Neptun oraz apartamenty w luksusowym projekcie Sol Marina.

Add a Comment